TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

Pozvánka na Snow Film Fest 2013 začínající 19. října v Praze

Snow film fest (dříve Festival zimních sportů) je součástí festivalu Expediční kamera a je jeho podzimním pokračováním: Expediční kamera – zimní sporty. Jedná se o celovečerní pásmo špičkových filmů týkající se extrémního lyžování, skialpu, zimního lezení, snowboardingu, snow-kitingu a dalších zimních radovánek. Filmy jsou povětšinou vybrány z vítězných snímků z mezinárodních filmových festivalů.

Pozvánka na zahájení Snow Film Festu 2013 v Praze
Pozvánka na zahájení Snow Film Festu 2013 v Praze (CLICK TO ENLARGE)

Zahajujícím místem celého tohoto filmového maratonu je KINO AERO V PRAZE. Festival zde proběhne v sobotu 19.10.2013 od 14:­30.

Filmové projekce budou rozděleny do dvou promítacích bloků (cca 2× 110min.). Jako naši hosté se s poutavým vyprávěním a slideshow představí: skialpinista JAN PALA (Kamčatka 2013 – prvosjezdy tamních sopek) a nevidomý slovenský horolezec JURAJ PRÁGER (Elbrus – povídání o hoře, kterou slezl, ale nikdy neuvidí…). Celým večerem vás provede moderátor TOPI PIGULA.

Kromě skvělých filmů a zajímavých hostů jsme pro vás připravili bohatý doprovodný program. Před zahájením a o přestávkách budete moci ochutnat kávu Growes Cup a tyčinky Raw Bite. Také vás čeká nevšední soutěž o zajímavé ceny, kterou si pro vás připravila firma Petzl. A na závěr nebude chybět již tradiční tombola se spoustou nejrůznějších dárků od našich partnerů, kterým tímto patří velký dík.

V průběhu celého festivalu bude možnost zakoupit a ochutnat výborná exotická jídla, která pro vás navaří Klub cestovatelů.

Filmy, které na festivalu uvidíte:
Ataraxie (13 min.)
Tempting Fear (25 min.)
Blue Obsession (8 min.)
Na sever od slunce (46 min.)
Crossing the Ice (44 min.)
Unicorn Sashimi (5 min.)
Neviditelná hora (20 min.)
Snow Way (40min.)
Snowgils (23 min.)

Více informací najdete na:
Tierra Snow Film Fest – Praha 3 Aero
FACEBOOK Filmový Festival Zimních Sportů – Praha

PR

Podobné články

Komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

 

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje sexy formátování texy. Například nový odstavec získáte 2x odřádkováním, citace započněte znakem ">", odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]
|
 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org

 
 
kansas-160x600.jpg
ladiran-160x600.jpg