TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

Skialpový výlet do Bulharska v březnu 2019

V posledním březnovém týdnu 22–30. 3. 2019 se chystá skialpový výlet do bulharského pohoří Pirin s mikrobusem s cestou po trase Strakonice -Brno-Bratislava-Sofie. Program na místě je individuální, hradí se pouze doprava.

Bulharské skialpové oblasti
Bulharské skialpové oblasti

Vybavení a náročnost: Každý účastník musí mít vlastní lavinovou výbavu (vyhledávač, sonda, lopata popř.lavinový batoh). Co se týče náročnosti, tak akci zvládne i průměrně odolný jedinec. Spaní na chatách a ve winterraumech vyžaduje lepší teplý spacák.

Při účasti na akci se předpokládá alespoň částečná znalost pohybu na lyžích a v lavinovém terénu. Akce tak není určena vyloženě začátečníky.

Na skialpech v Bulharsku
Na skialpech v Bulharsku

Program: Kontrola zacházení s lavinovou výbavou, Lyžování ve volném terénu z jednoho nebo více (dle dohody) pobytových míst., možnost návštěvy termálů po cestě zpět.

Ostatní výdaje za ubytování a jídlo si každý hradí sám nebo se to zaplatí společně z dále vybraných peněz. Odhadované další náklady jsou 100 eur.

Podrobnější info k cestě: Vit.Cenovsky@seznam.cz

Komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

 

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje sexy formátování texy. Například nový odstavec získáte 2x odřádkováním, citace započněte znakem ">", odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]
|
 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org