TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

VIDEO: Lapači SNOW v Gruzii 2019

Tak Gruzie. Jsme parta kamarádů co mají společné zájmy na horách. Tak jsme si založili skupinu. Jmenujem se LAPAČI SNOW a nelozíme 8C ani nesjíždíme prvosjezdy, ale jsme pár kamarádů, co si užívá hory v létě i zimě. Po letní návštěvě Kavkazu z Ruské strany jsem si řekli že se sem musíme vrátit v zimě! A padl návrh Kavkazu, ale z Gruzinské strany.

G E O R G I A 2 0 1 9 od Ondřej Šimko na Vimeo.

Když někam jedeme nechceme být v centru dění a nevyhledáváme ani lanovky apod. Takže plán byl najít odlehlou vesnici, ubytovat se u místních a prostě lyžovat kde nikdo jiný nebude. A to se povedlo! Adishi se nám vrylo pod kůži. Elektrika šla jak se jí zrovna chtělo a voda netekla. Ale domácí byli skvělí a měli nejlepší jídlo a víno na světě!!!! U domu se cvaknout do lyží a jdeš – úžasný! A nikde nikdo. Lidi jsme potkali jen v Mestii a Ushguli. Proto jsme nejvíce času byli jen v Adishi!

Lapači SNOW v Gruzii
Lapači SNOW v Gruzii

Instagram Lapači snow

Podobné články

Komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

 

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje sexy formátování texy. Například nový odstavec získáte 2x odřádkováním, citace započněte znakem ">", odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]
|
 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org