TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Tisk a média

Povedený 24. Pelikánův seminář ve Vysokých Tatrách

Ve dnech 26. až 27. října 2013 se v hotelu Sasanka ve Vysokých Tatrách uskutečnil 24. Pelikánův seminář pořádaný Medicínskou komisiou SHS James, Lékařskou komisí ČHS a Společností horské medicíny. Přednášky, praktické ukázky a vysokotatranská příroda s počasím byly výborné. Fotogalerie doplněná zatím pouze o krátký komentář je tady.

Zasněžený 23. Pelikánův seminář Společnosti horské medicíny 2012

Ve dnech 27. až 28. října 2012 se v Milovské restauraci v Milovech na Vysočině uskutečnil v pořadí už 23. Pelikánův seminář pořádaný Lékařskou komisí ČHS a Společnosti Horské medicíny. Zároveň s se v sobotním popoledním čase uskutečnila Valná hromada Společnosti horské medicíny. Oproti předchozím ročníkům, kdy byly teploty tak nějak na nulou a maximálně pršelo, letos napadlo i dost sněhu. Počasí tak přesně korespondovalo z probíranými tématy, kdy se velká pozornost věnovala omrzlinám a podchlazení.

22. Pelikánův seminář Společnosti horské medicíny proběhl v Milovech 29. 10. 2011

O víkendu 28. až 30. října 2011 se v prostorách Milovické restaurace v Milovech uskutečnil XXII. Pelikánův seminář pořádaný LK ČHS a Společností horské medicíny. Na semináři se sešlo velké množství aktivních a pasivních účastníků včetně silné slovenské skupiny z JAMESu, ATE Poprad a Banskobystrickej horskej služby. Nabitý program sestávající z mnoha přednášek a tří praktických workshopů byl v sobotu 29. října. V následujícím přehledu uvádím subjektivní náhled na průběh Pelikánova semináře – ten se mi stejně jako předchozí velmi líbil.

 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org

 
 
kansas-160x600.jpg
ladiran-160x600.jpg