TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

Praktické zkušenosti so Snowpulse Pro 35 RAS

Ako zodpovedný rodič som sa jedného dňa zobudil a povedal som si, že je čas investovať nemalé úspory do lavínového batoha. A keďže sme v rodine dvaja úchyláci, čakala ma táto investícia v dvojnásobnej výške. Preto bolo vhodné, všetko poriadne premyslieť.

Co a jak se dělo na semináři Použití moderních technologií v horolezectví a beseda s Adamem Ondrou 20. ledna

Na různých webech se v minulých týdnech objevila pozvánka na Odborný seminář – Použití moderních technologií v horolezectví a beseda s Adamem Ondrou pořádaný firmou TotalOutdoor ve velkém sále Městské knihovny v Praze ve středu 20. ledna 2009 od 13.30 hodin. Právě brzký začátek byl nepochopitelný, neboť jak studenti tak normálně zaměstnaní v tu dobu musí ještě zařezávat.

Testy lavinových vyhledávačů na webu DAV do roku 2009

Lavinové vyhledávače se testují různě možně po světě a v poslední době to dělá pravidelně němeký DAV. Já jsem se o něco podobného pokoušel v dávné době také, viz Lavinové vyhledávače – testování 2006–2007, což vyšlo v tehdy oblíbeném a vydávaném časopise Test – Lavinové vyhledávače pod lupou – časopis Outdoor 1/2007. Následně jsem něco podobného udělal také pro První testování nového lavinového vyhledávače Pieps Freeride. Od té doby se objevila řada nových různě dobrých přístrojů, na což dobře reaguje právě DAV.

« Novější |
 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org