TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

Skialp vybavení

Povedená pomůcka nejenom na ledovec - Mammut RescYou

Koncem října 2013 se mě kolega zeptal: „Máš už hen ten bazmek na ledovec se spoustou špagátů. Vyrábí to Mammut a je to prý fajne“, což byla dostatečná motivace k tomu se podívat, o co vlastně jde. Původní nápad jen se podívat se rychle změnil v alternativní – hned koupit. Proč takové rychlé rozhodnutí k pořízení Mammut RescYou?

Vzdušný spánok za veľa peňazí - karimatka NeoAir v praxi

Po niekoľkých nociach na snehu som si povedal, že spravím niečo pre svoje zdravie. Okrem toho, že som začal viac piť alkohol, poobzeral som sa po lepšej karimatke. Pri teplotách okolo –10 C totiž klasická zostava 2cm EVA karimatka + alumatka neposkytuje môjmu rozmaznanému telu dostatočné izolačné schopnosti. Inak povedané, cítim zimu odspodu. A to sa mi nepáči. Preto som si povedal, že skúsim niečo drahé – a nič drahšie ako Therm-a-Rest NeoAir vo veľkosti Large som nenašiel. Tu sú farbisto opísané moje skúsenosti po jednej testovacej noci v divočine Malej Fatry.

 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org

 
 
160x600afil-awards.jpg
ladiran-160x600.jpg