TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

Daleké výlety

Skialp a snowboarding v Arménii a Gruzii 2011 - 19. února jsme se vrátili

Dnes jsme se v ranních hodinách vrátili z výletu Skialp a snowboarding v Arménii a Gruzii 2011, 1. až 19. únor. Počasí vyšlo celkem dobře. Naopak, co nevyšlo vůbec, bylo množství sněhu a silný vítr. Výlet se tak do jisté míry pozměnil v cestování za sněhem. Podařilo se místy výborně polyžovat a dokonale se seznámit s arménskou a gruzínskou kuchyní. Výlet podpořili KAMA, Tilak, Baston, Skialpshop, HUSKY, Vodahory, Společnost Medici a 155. Horolezecký oddíl Vsetín.

Skialp a snowboarding v Arménii a Gruzii 2011, 1. až 19. únor

Po loňském výletu s lyžemi a snowboardy do Íránu (Skialp a snowboarding v Íránu v dubnu 2010 – přehled výsledků) vyrážíme letos o kousek blíže do Arménie a Gruzie. V termínu od 1. do 19. února 2011 se budeme pohybovat v několika arménských pohořích, kde se trochu budeme věnovat freeridu u lyžařských středisek, skialpu a v případě příznivých podmínek také heliskiingu. Následovně budeme pobývat několik dní v Gruzii v oblasti Kazbeku (5033 m). Výlet podpořili KAMA, Tilak, Baston, Skialpshop, Vodahory, Společnost Medici a 155. Horolezecký oddíl Vsetín.

KAMA SNOW CAMP 2009 Bosna a Hercegovina

Ve dnech 20. – 28. února 2009 se uskuteční další KAMA SNOW CAMP na lyžích, snowboardech, skialpech, splitboardech, apod. Po předchozích výletech KAMA SNOW CAMP 2008 Bulgaria a KAMA SNOW CAMP 2007 Monte Negro je cílem další balkánská země s řadou krásných pohoří – Bosna a Hercegovina.

 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org