TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

Festival Kolem světa 2013 v Brně a Praze se blíží

Oznámení Festival Kolem světa je svátkem všech cestovatelů! se dá jen potvrdit, když tradiční festival pořádaný zpočátku jen v Praze a v poslední době také v Brně, splňuje představy každého návštěvníka – výborné přednášky, bohatý doprovodný program, cestovní medicína a mnoho dalšího.

Program Festivalu Kolem světa Praha 16.-17. 11. 2013
Program Festivalu Kolem světa Praha 16.-17. 11. 2013 (CLICK TO ENLARGE)

Z anotace festivalu:
Na festivalu se představí země všech kontinentů v rámci 50 komentovaných projekcí filmů a fotografií známých fotografů, cestovatelů, spisovatelů aj. Například Hynek Obořil ukáže, že lze z Indie do Čech přijet i na motorce, Martin Mykiska nechá nahlédnout do nitra Himaláje, kam došel pěšky po zamrzlé řece Zanskar, Václav Šilha zase na svých jedinečných fotografiích představí divokou Namíbii i bílé pláně Antarktidy. Krásy Afriky pak diváci mohou obdivovat i netradiční formou 3D přednášky Tomáše Louna, která je vtáhne přímo do děje. Zahraničním hostem festivalu bude Eskymó Hivshu Robert Pearry II., potomek prvního dobyvatele severního pólu, který bude vyprávět o životě mezi polárními Inuity za doprovodu tradičního inuitského bubnu ze sobích parůžků a kůže tuleně.

Programy:
Program Kolem světa Brno
Program Kolem světa Praha

Úvodní snímek promítání Kamčatka 2013
Úvodní snímek promítání Kamčatka 2013 (CLICK TO ENLARGE)

V sobotu 16. 11. budu mít v malém sále přednášku o skialpinismu na Kamčatce – začátek je v 17.45 hodin: Jan Pala – Jarní skialpinistická Kamčatka

Poslední snímek promítání Kamčatka 2013
Poslední snímek promítání Kamčatka 2013 (CLICK TO ENLARGE)

Podobné články

Komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

 

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje sexy formátování texy. Například nový odstavec získáte 2x odřádkováním, citace započněte znakem ">", odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]
|
 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org