TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

Kniha Hory a sníh - kapitola 6.2 Výstroj a výzbroj ke splitboardům, výroba vlastního

Ukázka z knihy Hory a sníh pojednávající o historii splitboardu. Všechny ukázky budou postupně v rubrice HORY A SNÍH na MountainSki.cz. Ukázka z kapitoly 6.2 o výstroji a výzbroji ke splitboardům, a k výrobě vlastního splitboardu.

Kniha Hory a sníh - kapitola 6.1 Historie splitboardu a triboardu

Ukázka z knihy Hory a sníh pojednávající o historii splitboardu. Všechny ukázky budou postupně v rubrice HORY A SNÍH na MountainSki.cz. Ukázka z kapitoly 6.1 o historii splitboardu.

Kniha Hory a sníh - kapitola 3.3 Techniky sjezdu

Ukázka z knihy Hory a sníh pojednávající o všech aktivitách na sněhu při sjezdu z vrcholů do údolí. K tomu jsou zahrnuty i aktivity přidružené. Všechny ukázky budou postupně v rubrice HORY A SNÍH na MountainSki.cz. Ukázka z třetí kapitoly z části věnované technikám sjezdu na lyžích.

Kniha Hory a sníh - kapitola 1.1 Historie lyžování v horách

Ukázka z knihy Hory a sníh pojednávající o všech aktivitách na sněhu při sjezdu z vrcholů do údolí. K tomu jsou zahrnuty i aktivity přidružené. Všechny ukázky budou postupně v rubrice HORY A SNÍH na MountainSki.cz. Ukázka z první kapitoly o historii lyžování v horách.

Kniha Hory a sníh - ukázky z některých kapitol

Na konci března 2010 vyšla s jistým odkladem kniha Hory a sníh pojednávající o všech aktivitách na sněhu při sjezdu z vrcholů do údolí. K tomu jsou zahrnuty i aktivity přidružené. V samostatné rubrice na tomto webu HORY A SNÍH na MountainSki.cz budou postupně uveřejněny ukázky z textu knihy, fotografií a errata. Zatím jenom obsah, v němž postupně přibudou odkazy.

|
 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org