TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

KAMA SNOW CAMP 2009 Bosna a Hercegovina - přehled výsledků

Ve dnech 20. února až 1. března jsme za podpory firmy KAMA pobývali v různých horských oblastech Bosny a Hercegoviny. Z původních dvanácti lidí těsně před odjezdem čtyři odpadli, a tak jsme vyjeli ve dvou autech v pozdním večeru v nejmenším množství jen osmi lidí. Tady bude postupně doplňován přehled článků a fotek na Internetu z tohoto výletu.

Po předchozích výletech KAMA SNOW CAMP 2008 Bulgaria a KAMA SNOW CAMP 2007 Monte Negro jsme se na Balkáně přesunuli kousek západně do Bosny a Hercegoviny.

Pozor miny!
Pozor miny!

Přehled výsledků:

Summitpost

Photopost

Podobné články

Komentář

  1. Jaroslav Všetička - 7. březen 2009, 21:00 #

    úžasné počasí, krásné kopce skvělá banda…no stýská se mi jak to vidím. Příští rok pojedu určo teď mám v plánu jinou Pali-čovinu :-D proto jsem nejel. Akorát nevidím nikoho vyfoceného na nějakém pořádném skoku kluci:-) všeťa

  2. palic - 8. březen 2009, 09:18 #

    [1] Letošní KAMA SNOW CAMP v Bosně a Hercegovině vyšel fantasticky, odpadlíci na poslední chvíli i dlouhodobí udělali velkou chybu, že nejeli :-) Ehm, buď rád, že jsi zatím neviděl skoky a pády z tohoto výletu, to by jsi tam chtěl jet hned. Jo, na Kamčatce se taky dobře pojezdí!

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

 

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje sexy formátování texy. Například nový odstavec získáte 2x odřádkováním, citace započněte znakem ">", odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]
|
 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org