TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

Noc tuleních pásů bude!

V sobotu 25.1. se v Janských Lázních i přes ne právě zimní počasí určitě uskuteční jubilejní 10. ročník oblíbeného závodu NOC TULENÍCH PÁSŮ. Připraveny budou trasy pro závodníky, ale v kategorii HOBBY také pro skialpinisty, kterým stačí radost z pohybu v podvečerní atmosféře a dosažený čas není důležitý. Pro ty, kteří soutěží s kamarády nebo s časem z loňského ročníku.

Noc tuleních pásů 2014
Noc tuleních pásů 2014 (CLICK TO ENLARGE)

Ceny v celkové hodnotě 30000 Kč věnují Dynafit a Rock Point a vyhrát je v tombole může každý účastník, který zdolá na lyžích se stoupacími pásy 700 m převýšení z Kolonády v Janských Lázních na vrchol Černé hory. Hlavní cenu představují legendární lyže Dynafit Se7en Summits v designu „Rescue“, které od letoška používají záchranáři české Horské služby!

Podrobné informace s možností přihlášení hledejte na www.noctulenichpasu.cz. Pro včas přihlášené sleva na startovném! Pořadatelé závodu se na Vás těší…
Když už je letošní lyžování na sjezdovkách tak komplikované, proč nezkusit lyžovat do kopce!

Podobné články

Komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

 

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje sexy formátování texy. Například nový odstavec získáte 2x odřádkováním, citace započněte znakem ">", odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]
|
 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org