TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

Noc tuleních pásů bude!

V sobotu 25.1. se v Janských Lázních i přes ne právě zimní počasí určitě uskuteční jubilejní 10. ročník oblíbeného závodu NOC TULENÍCH PÁSŮ. Připraveny budou trasy pro závodníky, ale v kategorii HOBBY také pro skialpinisty, kterým stačí radost z pohybu v podvečerní atmosféře a dosažený čas není důležitý. Pro ty, kteří soutěží s kamarády nebo s časem z loňského ročníku.

DYNAFIT je připraven, aneb předsezónní školení prodejců

Zima pomalu přichází a správný skialpinista se už připravuje na sezónu. Dynafit velmi dbá o vzdělávání svých prodejců. Dvoudenní školení na Dachsteinu sestávalo z odpoledních prezentací i praktických ukázek týkajících se vázání a stoupacích pásů. Druhý den se vybavení testovalo na sněhu ledovce Dachstein ve 2500 m. Bylo to hezké otevření sezóny, do které jde Dynafit připraven a věříme, že se to projeví na bezvadném zákaznickém servisu.

|
 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org