TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

TOUR DE ICELAND 2013 - 2014

Vážení cestovatelé a sportovní nadšenci,

náš motorový oř 4×4 dorazil po dlouhé plavbě přes Fayerské ostrovy na ostrov ohně a ledu – Island. Tato cesta začala na konci července roku 2013, na severu nejteplejšího léta a na jihu nejdeštivějšího srpna za posledních 50 let na Islandu. Dají-li severští bohové, pak podle plánu popluje Norrona i s námi, Klárou Nečadovou a Petrem Selníkem, zpět do Evropy v červnu 2014.

Návrh trička Island
Návrh trička Island (CLICK TO ENLARGE)

Snažíme se navštívit známá i odlehlá liduprázdná místa tohoto divokého ostrova tak, jak nám to proměnlivé počasí a rozbité cesty dovolí. Všem čtenářům bychom rádi chtěli přiblížit mnohá místa, která nás upoutala svou jedinečností. Pokusíme se Vám zprostředkovat zdejší krajinu i společnost slovy a obrazem, dokud nám bude dokumentační technika sloužit. Doufáme, že si prostřednictvím našich článků užijete Island aspoň z části jako my a třeba to pro Vás bude inspirace pro další výlet.

Iceland 2013

S pozdravem ze Severu,
Klára a Petr

Podobné články

Komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

 

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje sexy formátování texy. Například nový odstavec získáte 2x odřádkováním, citace započněte znakem ">", odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]
|
 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org