TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

PowderLine kalendář 2011

Parta freeriderů okole webu www.powderline.cz Vám přináší kalendář pro rok 2011! Fotky jsou ze středisek celé Evropy, pečlivě vybrané a zakomponované do kalendáře. Objednávejte rychle, kusů ubývá velmi rychle!

První strana kalendáře Powderline
První strana kalendáře Powderline

Po roční odmlce Vám powderline parta přináší opět kalendář nadupaný těmi nejlepšími fotkami z uplynulých zimních sezón. Fotky, na kterých budete moci obdivovat jezdce jako je Viktor Galuška, Petr Adámek, Martin Knybel, David Knybel, Filip Paseka nebo Jan Sova, byly pořízeny těmi nejlepšími fotografy v oboru freeridové fotografie. Snímky od Martina Kliky (powderline.cz), Vlada Papaly (3limits.sk) a nebo Petra Milerského (powderline.cz) byly zachyceny v lokalitách jako Davos, Sport Gastein, Val Thorens nebo Vrátná Dolina.

Druhá strana kalendáře Powderline
Druhá strana kalendáře Powderline

Tento jedinečný kousek je k mání za pouhých 89kč s DPH. K dostání je v Honkytonk skate a snow shopu v Havířově (nebo eshop www.honkytonk.cz), dále v prodejně Sova ski v Bohumíně. Nebo je také možný osobní odběr v Ostravě, Rožnově pod Radhoštěm, Petřvaldu, Brně, Jihlavě. Možno také zaslat na adresu Vámi zaslanou v objednávce na email jiri.zelinka(za­vináč)powderli­ne.cz. K ceně 89kč bude připočítáno poštovné a balné. Takže neváhejte, objednávejte a nahlédněte na www.powderline.cz.

Třetí strana kalendáře Powderline
Třetí strana kalendáře Powderline

Podobné články

Komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

 

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje sexy formátování texy. Například nový odstavec získáte 2x odřádkováním, citace započněte znakem ">", odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]
|
 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org

 
 
160x600afil-awards.jpg
ladiran-160x600.jpg