TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

Daleké výlety

Lyžování a snowboarding na vulkánu Viljučinskij (2173 m) 15. června 2013

V sobotu 15. června jsme se ve skupině pěti lyžařek a snowboardistek vydali z Petropavlovska-Kamčatského k vulkánu Viljučinskij (2173 m). Počasí bylo nádherné a za 2,5 hodiny jsme vystoupili z auta v dolině řeky Paratunka.

Bez pásov s pasmi k Tichému océanu - skialpová Kamčatka 2009

Na nespočetné množstvo žiadostí fanatických fanúšikov mojich memoárov som sa rozhodol vypočuť dav a vyhovieť mu – preto som napísal ďalší diel rozprávania príhod zo skialpinistickej Kamčatky 2009. Dnes bude téma viac ako zaujímavá – reč bude o príchode českej grupy, nudne zaujímavom výlete k oceánu na lyžiach.

Ako šla slovenská skupina na Kamčatke na Kozelskij (2250 m)

Ruská vodka. Myslím, že výlet na Kamčatku 2009 sa nezačal zle. Počas letu v business class Aeroflotu (vďaka cestovke www.tucan.sk to bolo za srandovnú cenu, ktorej výšku zverejním až na požiadanie, pretože nie je pre slabé povahy) sme sa dokonale oboznámili s týmto nápojom. Celý výlet je tuna: Skialpinistická Kamčatka 2009 – přehled výsledků a ohlasů. Výlet byl podporený KAMA, Voda hory, Tilak, Quill-outdoor, www.lacnyskialp.sk a Baston.

 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org