TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

Promítání

Video - Ski Emotions in Iran 2007-2014

Kratky zostrih zo skialpinistickeho vyletu do iranskych pohori Alborz (Elburz) a Zagros, o ktorych mnoho ludi netusi ako o raji pre skialpinizmus. Stovky kilometrov horskych hrebenov, 1 pattiscovka, 140 stvortisicoviek a exotika ktore stoja za navstevu s lyzami. Rezia Rasto Hatiar.

Přihláška na workshop a skialpinistické závody na Setkání skialpinistů 2018

V sobotu dopoledne budou na Setkání skialpinistů 2018 na programu praktické workshopy. Některé z nich se uskuteční v závislosti na aktuálních sněhových podmínkách.

Maruška Zelená: Od běhání ke skialpovým závodům

Setkání skialpinistů 2018, Bílá Beskydy

Maruška Zelená je všestranná sportovkyně, která se kvůli kopcům a běháním v nich přestěhovala z uherskobrodských nížin do Rožnova pod Rahoštěm. Ve své přednášce uvede „Jaké to je oživit trenink na ultra traily závody na skialpech? Exkurz do života trailovych tenisek a závodních lyží.“

Setkání skialpinistů 2018 - skialpová tombola

Součástí Setkání skialpinistů 2018 ve dnech 7. až 9. prosince 2018 bude i bohatá tombola. Co můžete v Beskydech vyhrát?

Video - 1 dodávka, 2 týdny, 3 Mulleti a Lofoty

Setkání skialpinistů 2018, Bílá Beskydy

1 dodávka, 2 týdny, 3 Mulleti a nespočet zážitků na jejich společné cestě za skialpovým dobrodružstvím za polární kruh na norské Lofoty. Filmek charakterizují prvky roadmovie, komedie, dramatu, ale i mírně lechtivé scény nad kterými zůstává Mullet stát. Jak mohou přežít tři kluci po dobu dvou týdnu v jedné dodávce vám ukáží Travelling Mullets ve snímku The Arctic Haute Route.

 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org

 
 
kansas-160x600.jpg
ladiran-160x600.jpg