TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

SP Sport - specializovaný skialpinistický a telemarkový obchod ve Zlíně

Ve Zlíně sídlí na ulici J. A. Bati 5648 v areálu Svit, 32. budova specializovaný skialpinistický a telemarkový obchod SP Sport. Přiznám se, že jsem při jeho první návštěvě málem zůstal stát s otevřenou pusou, protože tak široký výběr skialpinistických a telemarkových vázání jsem na území České republiky a Slovenska ještě neviděl.

Vázání Plum, Dynafit, Diamir, Marker, G3 – všechny pěkně vedle sebe, možno přímo porovnat, vyzkoušet
Vázání Plum, Dynafit, Diamir, Marker, G3 – všechny pěkně vedle sebe, možno přímo porovnat, vyzkoušet

Přímo na místě je možné vyzkoušet a porovnat skialpinistická vázání (včetně ultralehkých závodních verzí) Plum, Dynafit, Diamir, Marker. Z telemarkových vázání jsou nabízené modely od G3 a Rotefella. Aktuální akce na vybavení jsou průběžně zveřejňovány na: Sleva skialpových a telemarkových setů.

Můj horký favorit na příští vázání – Plum Guide s brzdami
Můj horký favorit na příští vázání – úplně vpravo Plum Guide rozšířený o brzdy – viz samostatný článek, co se tady brzy objeví


View Larger Map

Podobné články

Komentář

 1. Tomas - 10. leden 2012, 16:55 #

  Moc pěkný, jen škoda že tak z ruky. Ale souhlasím s opravdu bezkonkurenční nabídkou. To se jen tak nevidí. Já mohu doporučit Alpsport v Praze na Vinohradské. Taky široký sortiment, vše skladem a hlavně žádný suchaři a namachrovanci, jak tomu bohužel občas v podobných prodejnách je.
  Tom

 2. palic - 10. leden 2012, 18:36 #

  [1] Podle toho, jak jsem mluvil s majitelem, tak je to hoooodně velký nadšenec do všech zimních aktivit… a pokud není někde na horách, tak je asi možné se domluvit i mimo oficiální otevírací dobu.

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

 

Pravidla a možnosti formátování

 • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje sexy formátování texy. Například nový odstavec získáte 2x odřádkováním, citace započněte znakem ">", odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
 • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
 • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
 • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]
|
 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org