TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

Představení bezodpadového dehydrovaného jídla Voyager

Francouzský VOYAGER se liší od dalších výrobců dehydrovaných jídel v mnoha ohledech – důrazem na nízkou hmotnost doplněnou o maximální kalorické hodnoty a obalovou bezodpadovost.

S dehydrovaným jídlem Voyager nikdy nebudete trpět hlady
S dehydrovaným jídlem Voyager nikdy nebudete trpět hlady

Impulsem pro spolupráci bylo setkání s Fabienem, šéfem rodinné firmy, jeho nadšení s jakým elánem a respektem k přírodě vyrábí lyofilizované jídlo pro turisty, vodáky, horolezce, tedy pro každého, kdo potřebuje nízkou hmotnost a přitom maximální kalorické hodnoty. Jako červená nitka prolíná celý výrobní proces snaha o co nejvyšší možnou míru ekologie a snížení dopadu na životní prostředí.

Voyager Dehydrované Jídlo – Vodahory

Rodinná firma VOYAGER k výrobě využívá převážně solární a geotermální energie. Získala také certifikát Ekologického zemědělství i díky 100 % recyklovatelným obalům bez bifenylů. Obaly se vyrábí pouze 5 km od Voyageru. Tyto speciálně upravené obaly jsou vyrobeny ze sulfátového papíru, který neobsahuje hliník a dá se jednoduše spálit v ohni. Obal je dokonale hořlavý a jeho spálením se produkuje jen voda a CO2. Kromě faktu, že již není potřeba použité obaly nosit s sebou na tůře, je lze jednoduše spálit bez ekologické stopy – obal neobsahuje žádný hliník.

Voyager - těstoviny s kuřecím masem
Voyager – těstoviny s kuřecím masem

Lyofilizovaná strava Voyager nabízí chutné, vyvážené a energicky výživné jídlo pro všechny sportovce, horolezce, turisty, cyklisty i cestovatele.

Pětiminutová příprava jídla Voyager
Pětiminutová příprava jídla Voyager

Pokud chcete něco jiného než jednotvárnou chuť turistických jídel a obvyklých výrobků na trek, pak jsou tato jídla s francouzskou recepturou tou nejlepší volbou pro Vás. Sušená strava Voyager vám zabezpečí teplé jídlo za jakýchkoliv podmínek.

Voyager - jen si kousnout
Voyager – jen si kousnout

Doménou Voyager jídel není jen maximální využívání lokálních surovin z oblasti jihozápadní Francie, ale také důraz na vyváženou stravu určenou pro fyzickou zátěž a specifické zdravotní požadavky. Francouzská, ekologicky zaměřená společnost Voyager Nutrition vyrábí lyofilizovanou stravu již téměř 25 let. Výrobky VOYAGER využívají profesionální i amatérští sportovci, cateringové firmy i záchranné složky při nouzových situacích. Každé jídlo je podrobováno přísnými kritérii kvality, které jsou podpořeny výrobou pouze z lokálních potravin oblasti Bordeaux.

Pytlík od jídla Voyager je v terénu určen ke spálení
Pytlík od jídla Voyager je v terénu určen ke spálení

Celý sortiment jídel je pečlivě připravený a lyofilizace (sušení mrazem) probíhá přímo ve Voyageru, aby se zachovalo to nejlepší z čerstvých ingrediencí.

Přehled Voyager
Přehled Voyager

Podobné články

Komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

 

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje sexy formátování texy. Například nový odstavec získáte 2x odřádkováním, citace započněte znakem ">", odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]
|
 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org