TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

Setkání skialpinistů 2018 - skialpová tombola

Součástí Setkání skialpinistů 2018 ve dnech 7. až 9. prosince 2018 bude i bohatá tombola. Co můžete v Beskydech vyhrát?

Gnarly Owl

Jednu z hlavních cen do tomboly na Setkání skialpinistů zajišťuje nová česká značka lyžařských polarizačních brýlí Gnarly Owl. Jejich brýle s univerzálními zrdcadlovými zorníky jsou vhodné do slunečného i zamračeného počasí. Navíc polarizační filtr absorbuje nežádoucí odlesky, brýle sluší každému a pasují do všech typů helem. Zúčastněte se letošního ročníku a mějte tak šanci vyhrát brýle v hodnotě 2000 Kč a jiné příslušenství od značky Gnarly Owl.

Gnarly Owl v terénu
Gnarly Owl v terénu

Singing Rock

Česká firma Singing Rock vyrábí různorodobý „hardware“ pro pohyb i práci v létě, v zimě i v jeskyních. Do tomboly přispívá cenami, které ocení každý skialpinista – skialpovým cepínem a odvětranou přilbou, takže nemůže dojít k přehřátí hlavy při výstupu.

Wizard Light – Nejlehčí cepín z nabídky společnosti Singing rock speciálně určený pro skialpinismus, výškové horolezectví a pro všechny aktivity, kde záleží na každém gramu. V délce 52 cm má hmotnost 380 g, spodní část násady je ukončena záslepkou proti vnikání sněhu a otvorem pro připojení karabiny.

S helmami Singing Rock Penta na ledovci
S helmami Singing Rock Penta na ledovci

Penta – Extrémně lehká, super-komfortní a plně odvětraná helma. Pro svou pohodlnost a lehkou konstrukci je ideální pro sportovní lezení, tradiční lezení, pohyb a lezení v horách, na skialpech i na via ferratách. Tvrdá PC skořepina chrání před ostrými předměty, zatímco PS pěna pohlcuje sílu nárazu. Velikost UNI má hmotnost 205 g.

Boatpark – G3

Pražský freeridový, skialpinistický a vodácky obchod Boatpark, který je výhradním dovozcem kanadské firmy G3, věnoval do skialpinistické tomboly mj. poukaz na 30 procentní slevu na vázání G3 ION.

Skialpinistické vázání G3 ION
Skialpinistické vázání G3 ION

RUMASPORT Ostravice

Cyklistická, lyžařská a skialpová speciálka RUMASPORT přispěje na Setkání skialpinistů nejenom módní přehlídkou RUMASPORTu, slevou pro účastníky ve výši deseti procent na vše skialpové, ale také do tomboly poukazy na nákup zboží ve výši 500 Kč, čelenky a čepice z kolekce Lysohoři.

V RUMAsportu je vše na skialp
V RUMAsportu je vše na skialp

Climbing Technology

Firma R-Sport je dodává do České republiky vše od proslulého italského výrobce CT – Climbing Technology. Do skialpové tomboly mj. přispěje i ultralehkým a ergonomickým skialpinistickým sedákem CT Tami. Tami je kontruován tak, že jej snadno oblečete i pokud máte na nohou lyžáky anebo mačky. Nohavičky mohou být rychle odepnuty díky speciálnm sponám i v tlustých rukavicích.

Skialpinistický sedák CT Tami
Skialpinistický sedák CT Tami

HUDY skialp centrum Havlíčkova

Pražská prodejna Hudy u Masarykova nádraží je skialpinistickou speciálkou, v níž najdete vše pro začátečníky i pokročilé. Do skialpinistické tomboly věnovalo skialp centrum mj. skialpinistický batoh Deuter.

Vázání Plum
Vázání Plum

Dynafit

Největší výrobce skialpinistických vázání a zároveň skialpový inovátor v mnoha oblastech – firma Dynafit – bude na Setkání skialpinistů zastoupena nejenom přehledem aktuálních novinek, ale také cenami do skialpinistické tomboly.

Část Dynafit cen do skialpinistické tomboly
Část Dynafit cen do skialpinistické tomboly

Podobné články

Komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

 

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje sexy formátování texy. Například nový odstavec získáte 2x odřádkováním, citace započněte znakem ">", odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]
|
 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org

 
 
160x600afil-awards.jpg
ladiran-160x600.jpg