TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

Skialp výlety

Pozvánka na Setkání skialpinistů 2021 na Dvoračkách

Komise tradičního skialpinismu ČHS pořádá výroční Setkání skialpinistů 2021 na ukončení kalendářního roku 2021. Setkání se uskuteční na Horské boudě Dvoračky (1140 m) a horský hotel Štumpovka nad Rokytnicí nad Jizerou v Krkonoších ve dnech 10.-12. 12. 2021. Setkání skialpinistů je určeno všem příznivcům pohybu ve sněhem pokrytých horách od České republiky až po Himaláje.

Pádové techniky při sjezdu prachovým sněhem - bulharský Pirin v březnu 2014

V úterý 11. března jsme se v rámci Freeride a skialp výletu do bulharského Pirinu plně věnovali rozjížděním vysoké vrstvy prašanu, který napadnul v předchozím dnu. Mimo prašanování jsme se věnovali nedobrovolně i dobrovolně nácvikům různých pádových technik v hlubokém prašanu.

Skialpinistický kemp mládeže v rámci Komise tradičního skialpinismu ČHS - 8. až 11. březen 2012

V rámci snahy o rozvoj aktivit v oblasti tradičního skialpinismu mezi mládeži připravuje Komise tradičního skialpinismu ČHS skialpinistický kemp mládeže v oblasti Kralického Sněžníku. Třídenní kemp je určen pro děti od věku šesti let až po mládež do 18 ti let se zájmem o skialpinismus, freeride a snowboard ve volném terénu – v doprovodu rodičů.

Kurz přežití v zimní přírodě pro členy Klubu Hedvábná Stezka byl v oblasti Kralického Sněžníku 20. až 22. ledna

První zimní akcí pro členy Klubu Hedvábná stezka byl Kurz přežití v zimní přírodě pro členy Klubu Hedvábná Stezka. Do Zlatého potoka přijelo v průběhu pátečního večera něco těsně přes dvacet lidí, aby se teoreticky i prakticky seznámili s různými aspekty pohybu a pobytu v zimních horách.

 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org