TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

Pozvánka na 38. ročník festivalu EKOFILM

Přijeďte se podívat do Ostravy, Karviné a Orlové na „Ekologický festival“, který nabídne velmi zajímavé filmy nejen od věhlasných autorů. Festival proběhne ve dnech 6. do 9. 12. 2012.

38. EKOFILM
38. EKOFILM

Pokud ještě vlastníte film o přírodě, můžete se do 20. 11. zapojit do soutěže a vyhrát zajímavou cenu. Kdo by přeci nechtěl získat cenu Ministra Životního prostředí, nebo cenu od hejtmana Moravskoslezké­ho kraje?

Soutěží se ve čtyřech kategoriích a dosud bylo přijato přes padesát snímků. První kategorie se věnuje přírodnímu a kulturnímu dědictví a nese název Tempora mutantur (Časy se mění), do druhé – dosud nejobsazenější kategorie Zelená planeta – patří filmy o krásách a ochraně přírody. Kategorie Člověk a společnost zahrnuje sociální problémy. Do poslední kategorie jsou zařazovány filmy, které inspirují k novým řešením nebo nabízejí neobvyklé pohledy.

Osobně bych se velice těšil na film od P. Barabáše – Príbehy tatranských štítov a pak na film z prostředí nám známé Kamčatky – P. Hubenka – A bůh vám pomáhej. Skialpinistická Kamčatka 2009 – přehled výsledků a ohlasů

Pokud o někom vím, kdo by se mohl přihlásit, navrhl bych majstra účtára s jeho krátkým filmem 11 vterin slávy, které bohužel nemohu nikde na internetu najít. Možná už autor očekává úspěch a video stáhl. Vyhlášení výsledků proběhne 9. 12. 2012.

Součástí festivalu je bohatý doprovodný program, například VŠB ukáže svého robota Adwee, proběhnou workshopy, koncerty, semináře.

Více se dozvíte na www.ekofilm.cz, opravdu tento film stojí za to, abychom ho co v nejhodnějším počtu navštívili. Poloha je ideální pro cestování jak z Čech, tak i zo Slovenska.

Tož pěkné podívání.

Podobné články

Komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

 

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje sexy formátování texy. Například nový odstavec získáte 2x odřádkováním, citace započněte znakem ">", odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]
|
 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org