TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

Květnové zakončení zimní sezóny v Ötztálských Alpách

Během měsíce května 2021 jsme tajně doufali, že se pro nás otevře ráj vysokých hor, Rakouské Alpy. V plánu bylo odjet o týden dříve, ale omezení padla až ve třetím týdnu. Palič nás obeslal s instrukcemi, kde stanovil výchozí bod v malebné obci Vent, Ötztalských Alpách.

Pozvánka na 38. ročník festivalu EKOFILM

Přijeďte se podívat do Ostravy, Karviné a Orlové na „Ekologický festival“, který nabídne velmi zajímavé filmy nejen od věhlasných autorů. Festival proběhne ve dnech 6. do 9. 12. 2012.

Prosluněné Julské Alpy třetí týden v březnu 2010

V půlce března jsme zavítali s bráchou – brůderem číslo 1 do Julských Alp. Po důkladné domácí přípravě, nad mapou a nad internetem, jsme zvolili oblast v blízkosti Koče pod Bogatinom (Bohinj Group of Julian Alps), která se nachází u lyžaského střediska Vogel. S výběrem nám pomohl i palič, jelikož Dom na Komni (1520 m) a Koču pod Bogatinom (1513 m) navštívil v létě – Pěší výlet na Dom na Komni (1520 m) ve Slovinsku.

|
 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org