TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

Recenze české péřovky Patizon Delight 100 – extra lehká bunda do hor i města

Česká firma Patizon je nováčkem v českém outdoorovém rybníčku a se svým výhradním zaměřením na péřové spacáky a bundy ji můžete najít ve všech podobách volného pohybu v přírodě. V tomto ohledu je trochu výjimečná bunda Patizon DeLight 100, která je určená pro „celoroční“ použití jak v běžném životě, tak i na horách.


Patizon Delight 100 – extra lehká bunda do hor i města

V lednu 2024 jsme měli možnost bundu Patizon DeLight 100 otestovat ve velikosti M v šedé barvě. Výrobce vidí tři oblasti použití od módy do města, přes turistiku a trekking až po VHT. Do ani jedné z těchto kategorií jsme se nevešli, neboť tuto bundu jsme použili při skialpinisma laviPatizon Delight 100 – extra lehká bunda do hor i městanově preventivních aktivitách. A proč při skialpu? Ve městě a nížinách bylo v lednu dost teplo, takže nemělo smysl vytahovat péřovou bundu. Zato v Rakousku na horách byly teploty ideální a sněhu dostatek.

Celá recenze je na:
RECENZE: PATIZON DELIGHT 100 – DO MĚSTA I DO HOR S LEHKOU PÉŘOVKOU

Podobné články

Komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

 

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje sexy formátování texy. Například nový odstavec získáte 2x odřádkováním, citace započněte znakem ">", odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]
|
 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org