TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

Recenze freeridových a skialpových pinových bot DYNAFIT TIGARD 130

U Dynafitu přišli na sezónu 2023 s novou skialpinistickou botou Tigard 130 určenou pro vyznavače náročnějších a extrémních sjezdů a skoků. Na první pohled se tak svou čtyřprezkovou konstrukcí Tigard vizuálně blíží klasickým sjezdovým skeletům. Shrnutí a kladné zkušenosti z uplynulé zimy jsou tady.

Dynafit Tigard 130 v celé své kráse na sjezd
Dynafit Tigard 130 v celé své kráse na sjezd

Dynafit Tigard 130 je určen těm, kteří si chtějí v maximální možné míře užít libovolně obtížný sníh v proměnlivých sněhových podmínkách. Tomu odpovídá i deklarovaná flexe 130 a fixace nohy pro sjezd odpovídající „tvrdým“ standardním skeletům. Na druhou stranu po přepnutí na chůzi/výstup díky konstrukci a patentovanému zámku Hoji se jedná o velmi pohodlnou „botičku“ na placku i do žlabu. Se svou hmotností 1 590 gramů (1/2 pár) nad ní budou všichni závodníci, „gramaři“ a „chodiči“ ohrnovat nos. Pro free-tour a freeride, ať už se jedná o přesun od horní stanice lanovky k začátku sjezdu nebo třeba výstup žlabem ve Vysokých Tatrách, je to pravé.

Celá recenze je na:
RECENZE: DYNAFIT TIGARD 130 – BOTA PRO NÁROČNÉ SKIALPINISTY. NAHORU I DOLŮ

Podobné články

Komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

 

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje sexy formátování texy. Například nový odstavec získáte 2x odřádkováním, citace započněte znakem ">", odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]
|
 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org