TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

Skialp vybavení

Setkání skialpinistů na Božím Daru v Krušných horách 2.-4. prosince 2011

První prosincový víkend uspořádala Komise tradičního skialpinismu ČHS Setkání skialpinistů 2011 na Božím Daru v Krušných horách. Setkání bylo v hotel restaurantu sv. Hubert a většina účastníků se dojela v průběhu pátečního podvečera. Pozvánka na Setkání skialpinistů 2011 – 2011-setkani-skialpinistu.pdf. Hlavní program byl v sobotu večer.

Zajímavosti z veletrhu Sport Life v Brně 12. listopadu 2011

Ve dnech 11. až 13. listopadu 2011 se na brněnském výstavišti uskutečnil desátý ročník sportovního veletrhu SPORT Life. Do Brna jsem přijel kvůli promítání Skialp a snowboarding v Íránu na festivalu Kolem světa, a tak jsem měl na veletrhy SPORT Life a Bike Brno jenom asi dvě hodiny, které utekly velmi rychle.

Kniha Hory a sníh vydána 31. března 2010

S odkladem oproti původním záměrům se podařilo dokončit zlom a vytisknout knihu Hory a sníh. Na pulty knihkupectví by se měla dostat v nejbližší době, případně je možné ji objednat přes internetová knihkupectví.

 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org