TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

Recenze vybavení

Představení bezodpadového dehydrovaného jídla Voyager

Francouzský VOYAGER se liší od dalších výrobců dehydrovaných jídel v mnoha ohledech – důrazem na nízkou hmotnost doplněnou o maximální kalorické hodnoty a obalovou bezodpadovost.

Velké čelovkování ve Velké Fatře na začátku listopadu 2013

První listopadový víkend jsme vyjeli na Testování vybavení ve Velké Fatře, 2.-3.11.2013. Asi mnohé hned napadne otázka: „Proč vůbec dělat dvoudenní testování nového vybavení na příští rok přímo na horském hřebenu a ještě v dešti?“ Odpověď je jednoduchá – dnes je k dispozici obrovský výběr všeho možného vybavení a někdy je těžké se v něm orientovat. Proto je vhodné vyzkoušet, co vše se chystá na nejbližší dobu.

Malý komix o tom, jak nám chutnaly outdoorové pokrmy od Mountain House a Travellunch

Bylo nebylo, ale tentokrát se to skutečně stalo. Co? Na začátku listopadu uspořádal Brko historicky první specializované Testování vybavení ve Velké Fatře, 2.-3.11.2013. Zkoušelo se o sto šest až do hranice fyzického kolapsu. Když už to vypadalo, že účastníci vysílením padnou, byla vytažena z jedné velké tašky hromada dobrot. Jaké byly? Výborné! Komix napoví více.

S novými botami AKU Transalpina GTX 342 v Malé Fatře a na Ukrajině

Od července mám novinku italské obuvnické firmy AKU na rok 2013 – lehké boty určené pro turistiku a lehký trekking AKU Transalpina GTX 342. Stihnul jsem je důkladně vyzkoušet v Malé Fatře a při týdenním přechodu Slunečné ukrajinské Rachovské hory s CK Alpina 2. až 11. srpna 2013.

Cyklistické tretry Specialized Sport MTB - výborné na MTB i silničku

Vlivem okolností jsem byl nucen si v červnu 2013 pořídit nové boty na kolo. Zadání bylo jednoduché – cyklotretry pro MTB i silničku, pevné, lehké a za přiměřenou cenu. Závodní tretry byly finančně trochu jinde, a tak jsem po důkladném vyzkoušení zvolil Cyklistické tretry Specialized Sport MTB 2013. K dnešnímu dni jsem v nich najezdil necelých 900 km jak na horském, tak na silničním kole.

 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org

 
 
160x600afil-awards.jpg
ladiran-160x600.jpg