TuleniPasy.cz

Od září 2014 je hlavním informačním webem ke skialpinismu a freeridu v českém jazyce stránka TuleniPasy.cz. Zde budou nadále zveřejňovány obecné informace ke skialpu a zimním horským disciplínám, stejně jako upozornění na zajímavé akce, popřípadě anotace novinek.

Od podzimu 2018 ve zvýšené míře lyžujeme nejenom na lyžích G3 a K2, ale nově také na švýcarských lyžích DOWN.

Pozvánka na 33. Pelikánův seminář horské medicíny 2023

Třicátý třetí ročník Pelikánova semináře se uskuteční v hotelu Filipinum v Jablonném nad Orlicí ve dnech 3. – 5. listopadu 2023. Náplní Pelikánova semináře je horská medicína, bezpečnost a metodika různorodého pohybu v přírodě s důrazem na horské prostředí ve všech jeho podobách od velehor, přes Alpy až po vrchovinu. Letošními hlavními tématy jsou e-hory, preaklimatizace, rychlostní expedice a ženy v horách.

Pozvánka na 33. Pelikánův seminář horské medicíny
Pozvánka na 33. Pelikánův seminář horské medicíny

Program bude zahrnovat mj. také novinky a pokroky v horské záchraně, problematiku úrazů v horách. Nebude chybět ani lavinová tématika a záchrana v netradičních horských oblastech. V sobotu se uskuteční venkovní praktické workshopy.

Aktivní účast ve formě přednášek nebo workshopu vyplňte v přihlašovacím formuláři, případně co nejdříve na lenhorakova (at) email.cz

Účastnický poplatek pokrývá účast na odborném programu od pátku do neděle, workshopy a sobotní večerní raut:

  • 1000,– Kč při úhradě do 30. 9. 2023
  • 1500,– Kč při úhradě od 1. 10. do 27. 10. 2023
  • 1900,– Kč od 28. 10. do 4. 11. 2023

Ubytování: dvoulůžkový pokoj se snídaní 1800 Kč (za dvě osoby), jednolůžkový pokoj se snídaní 1350 Kč, dvouchodový oběd a večeře – 250 Kč/osoba/jí­dlo.

Součástí přihlašovacího formuláře je podrobný výběr způsobu účasti a ubytování. Pozor, platby je nutné provést nejlépe do 27. 10. 2023 na účet hlavního organizátora Společnosti horské medicíny FIO banka 2100338796 / 2010
VS – rok narození
Poznámka – příjmení a jméno účastníka

Pelikánův seminář je pořádaný na počest MUDr. Jiřího Pelikána, který v roce 1988 zahynul při výstupu na Annapurnu. Je určený všem, kdo se zajímá o problematiku horské medicíny, více zde:

Podobné články

Komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

 

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje sexy formátování texy. Například nový odstavec získáte 2x odřádkováním, citace započněte znakem ">", odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]
|
 

Hledání na webu

Co se chystá

Důležité

Významné výlety

Poslední odkazy

Poslední komentáře

Naše kopce na summitpost.org